Čo je „Healthy Office“?

Healthy Office je názov nášho nového projektu, ktorý sme vytvorili v spolupráci s Agentúrou Manna. Hlavnou myšlienkou projektu je priniesť kvalitné občerstvenie priamo do vašej firmy. Či už formou bufetových stolov alebo pojazdných servírovacích vozíkov, kedy v podstate ani nemusíte vstať od svojho pracovného stola a máte komfortne vyriešené svoje raňajky alebo desiatu. Preto vám radi pomôžeme dodať nielen energiu do vašej práce, ale aj udržať firemnú kultúru spoločných raňajok.

spread_5_img_3228

Aké produkty sme si pre vás pripravili?

Raňajky, ktoré ponúkame, sú naozaj bohaté na rôzne chute. Máme niekoľko špeciálnych produktov, ktoré spĺňajú náročné kritéria zdravej výživy. Patrí medzi ne napríklad puding z chia semiačok, puding z tapioky, domáce müsli s klasickým alebo bezlaktózovým jogurtom, rôzne ovsené a pohánkové kaše, zdravé nátierky a ovocné šaláty. Samozrejme nechýbajú vždy nové druhy Raw koláčikov, či už v podobe cupcakov alebo torty.

Nezabúdame, ale ani na tých, ktorý si radi vychutnajú klasické raňajky. Preto Agentúra Manna pripraví niekoľko najobľúbenejších produktov zo svojej kuchyne, ako sú čokoládové alebo maslové croissanty, moravské koláče, cheesecaky, rôzne bagety a pagáčiky. K tomu všetkému patrí neodmysliteľná kávička alebo čerstvé freshe.

chia-ho

Prečo je spolupráca s Agentúrou Mannou taká výnimočná?

Agentúra Manna má za sebou už viac ako 15 rokov skúseností a neustále sa snaží reagovať na vaše najnovšie požiadavky. Hlavnou činnosťou agentúry je poskytovanie kvalitných gastronomických služieb na rozličné príležitosti pre firmy aj jednotlivcov. Od iných cateringových spoločností sa Manna odlišuje tým, že ponúka prácu pre hendikepovaných ľudí. Preto produktami od Agentúry MANNA  umožníte začleniť sa do spoločnosti ľuďom, ktorým zdravotné postihnutie nedovoľuje plnohodnotne pracovať.

ho-manna